Interviu su Jurgita

 Pratęsiant straipsnelių pakalbinant gabius ir įdomius žmones Lietuvos akvariumų padangėje buvo pakalbinta gabi ir sėkminga skeiperė, AQUASCAPE.LT narė Jurgita Bendinskienė, forume žinoma slapyvardžiu jurga jurgita

Skaityti daugiau...

Interviu su Egidiju Kusa

 Didinant susidomėjimą hobiu, visus motyvuojant buvo pakalbintas AQUASCAPE.LT moderatorius, aktyvus akvariumų fanatikas, skeiperis Egidijus Kusa, forume žinomas slapyvardžiu bulduri. 

Sveikas Egidijau, pirmiausia dėkoju už pokalbį. Pradedant, būtų įdomu sužinoti ką gali papasakoti apie save? Kur gyveni? Kaip atrodo tavo kasdieninis gyvenimas? Kuo užsiimi gyvenime? 

Skaityti daugiau...

Interviu su Audriumi Butkumi

Sveikas Audriau, pirmiausia dėkoju už pokalbį (susirašymą). Pradedant, būtų įdomu sužinoti ką gali papasakoti apie save? Kur gyveni? Kaip atrodo tavo kasdieninis gyvenimas? Kuo užsiimi gyvenime?

Sveiki akvariumų mylėtojai. Gyvenu Šiauliuose, dirbu IT srityje. Kasdienybė sukasi kaip ir pas mus visus šiais laikais – darbas, namai, poilsio dienos ir vėl ratas iš naujo. Sezono metu su šeima važinėjame į sodybą. Tiek akvariumas, tiek sodyba man yra atgaiva nuo techninių dalykų. Mėgstu pasėdėti su meškere prie upės :)

Parosphromenus - saldymedžio guramis

Parosphromenus – Saldymedžio guramis
P.phoenicurus patinėlis, Helene Schoubye
 
Iš pirmo žvilgsnio Parosphromenus namai yra nykūs ir  nesvetingi. Čia vanduo dažnai tamsesnis už alų su panašiomis pH reikšmėmis. Dėmesys krypsta kiek giliau visų taninų ir tamsumos. Tai saldymedžio guramis, ne taip dosniai apšnekėtas kaip tigrai ar orangutangai, bet taip pat rizikingai gyvenantis po saule. 

Skaityti daugiau...